Biem, 1990 yılında Ankara` da Ecz. Levent Canyurt tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar hizmetini kesintisiz olarak, yüksek kalite seviyesi ile idame ettiren Biem İlaç; Türk İlaç ve Sağlık Sektörüne Biyolojik İlaçları tanıtarak başlangıç yapmıştır. Hematoloji, Oftalmoloji, Jinekoloji ve Radyoloji alanlarında Amerika ve Avrupada lider olan firmaların Türkiye distribitörü olarak faaliyet göstermenin yanında lisans sahibi olduğu kendi ürünlerinin de yerli üretimine başlamıştır.
Misyonumuz,
Yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler ile yaşam kalitesini iyileştirmek ve yüksek kalitede hizmet prensibiyle hayat kurtarmak için İLK ÇARE, Dünyada çok az insanın yakalandığı hastalıkların tedavisi için, en son teknoloji ile üretilen ilaçları yüksek kar marjı gütmeden hastalara sunarak TEK ÇARE olmaktır.
Vizyonumuz,
Yenilikçi bir anlayış ile içinde yer aldığımız tedavi alanlarında, sektörde tercih edilen ve hızlı büyüyen, lider bir firma olmaktır.


Türkiye pazarı öncelikli olmak üzere seçilmiş ülkerde yaptığı çalışmalar ile ilaç sanayisinin önemli bir ortağıdır. Biem olarak iyi iş birlikteliklerinin başarının bir anahtarı olduğunun farkındayız. Hedeflenen ürünlerin alımı ve piyasaya sürülmesi ile karşılıklı yarar sağlayan iş ortaklıklarının oluşturulması ile sürekli ve stratejik olarak büyümeyi taahhüt ediyoruz.

Bu aşamada tüm tedavi alanlarına ek öncelikli olarak Onkoloji, Hematoloji, Oftalmoloji, Radyoloji alanlarına odaklanarak, özel reçeteli ilaçlar ve yetim ilaçlara da hassasiyetle yaklaşmaktadır.

​Uzmanlık alanlarımıza uygun ürün fırsatlarını değerlendirmeye ve gelecekteki iş hedeflerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İş birlikteliklerimizi, hastalıklara yerel ve küresel bazda yeni tedaviler geliştirmenin arzusu ile yapıyoruz.

​Piyasaya yeni ürünler kazandırmak, tanıtımını yapmak ya da hali hazırda pazarda olan ürünlerin geliştirilmesi için sürekli olarak hem bağımsız olarak hem de aynı amacı paylaştığımız şirketler ile çalışmalarımızı günden güne arttırarak sektörde ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

​İş birlikteliği yapmış olduğumuz, fason üreticilerimiz PIC's üyesi olan TMMDA tarafından GMP sertifikasına sahiptir. Bununla birlikte fason üreticilerimiz üretimlerini EU GMP sertifikalı üretim tesislerinde de gerçekleştirmektedir.