Türkiye pazarı öncelikli olmak üzere seçilmiş ülkerde yaptığı çalışmalar ile ilaç sanayisinin önemli bir ortağıdır. Biem olarak iyi iş birlikteliklerinin başarının bir anahtarı olduğunun farkındayız. Hedeflenen ürünlerin alımı ve piyasaya sürülmesi ile karşılıklı yarar sağlayan iş ortaklıklarının oluşturulması ile sürekli ve stratejik olarak büyümeyi taahhüt ediyoruz.

Bu aşamada tüm tedavi alanlarına ek öncelikli olarak Onkoloji, Hematoloji, Oftalmoloji, Radyoloji alanlarına odaklanarak, özel reçeteli ilaçlar ve yetim ilaçlara da hassasiyetle yaklaşmaktadır.

​Uzmanlık alanlarımıza uygun ürün fırsatlarını değerlendirmeye ve gelecekteki iş hedeflerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İş birlikteliklerimizi, hastalıklara yerel ve küresel bazda yeni tedaviler geliştirmenin arzusu ile yapıyoruz.

​Piyasaya yeni ürünler kazandırmak, tanıtımını yapmak ya da hali hazırda pazarda olan ürünlerin geliştirilmesi için sürekli olarak hem bağımsız olarak hem de aynı amacı paylaştığımız şirketler ile çalışmalarımızı günden güne arttırarak sektörde ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

​İş birlikteliği yapmış olduğumuz, fason üreticilerimiz PIC's üyesi olan TMMDA tarafından GMP sertifikasına sahiptir. Bununla birlikte fason üreticilerimiz üretimlerini EU GMP sertifikalı üretim tesislerinde de gerçekleştirmektedir.

İŞ MODELLERİMİZÇeşitli iş modelleri ile iş birlikteliklerimiz için yeni fırsatlar yaratıyoruz. Bu sayede Biem, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında aktif bir iş ortağıdır.

Tanıtım ve Pazarlama İş Birliktelikleri
    İlgilenilen Bölge(gerekli)
    AkdenizKaradenizEgeMarmaraİç AnadoluDoğu AnadoluGüney Doğu Anadolu

    Ürün Grubu(gerekli)
    Radyografik Görüntüleme (İyoheksol)Oftalmoloji (Tüm ürünler)Onkoloji (Letrozol)Nöroloji (Apomorfin HCL)